تور آفریقای جنوبی پاییز۹۹

تور آفریقای جنوبی
تور آفریقای جنوبی

 

نام تور هتل ۴ ستاره با صبحانه هتل ۵ ستاره با صبحانه تعداد/روز رفت برگشت ظرفیت
آفریقای جنوبی(ژوهانسبورگ، کیپ تون) ۲۶۰۰$ + بلیط هواپیما ۳۱۰۰$ + بلیط هواپیما ۱۱ ۲آذر ۱۳ آذر ۳۰

توضیحات مهم

 • بلیطها قابل تهیه از هواپیماییهای امارات، قطر و ترکیش می باشند.
 • هتل های فوق برای این تور رزرو شده اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزروو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده مسافرین محترم است.

شرایط و مقررات مهم تور آفریقای جنوبی

 • برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 • لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ما اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 • جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 • سقف وزن چمدارن برای پروازهای داخلی برای هر نفر ۲۳ کیلوگرم می باشد.
 • صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده آزانس می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی پیشنهادی سفر با همسفران است.

توضیحات و برنامه سفر

تور آفریقای جنوبی از شهر بزرگ ژوهانسبورگ آغاز می‌شود؛ جایی که موزه آپارتاید را در دل خود جا داده است و نشانه‌‌های نلسون ماندلا را در همه‌جای شهر به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد. در ژوهانسبورگ به سراغ گلدریف بروید تا حسابی سفر برایتان به یاد ماندنی شود. در زیر درخت جوالدوز در شهرستان پروتریا کمی آرامش بگیرید و آماده رفتن به سان سیتی و پارک جنگلی پیلانسبرگ شوید. مسلماً بدون دیدن حیات وحش مبهوت کننده آفریقا، این سفر ناتمام خواهد بود. تجربه دو روز اقامت در پارک جنگلی پیلانسبرگ و بازدید از دهکده لسدی حتماً در ذهن شما خواهد ماند. آخرین مقصد شما در کشور آفریقای جنوبی، کیپ تاون است. در دماغه امید نیک به یاد کشتی‌ها و قایق‌های دوران دور خواهید افتاد. مطمئنا تپه سیگنال و تیبل مونتین حرف‌های زیادی برای شما خواهد داشت.

 • ژوهانسبورگ: کاخ ریاست جمهوری، میدان چرچ، شهر پرتوریا، گلدریف سیتی
 • سان سیتی: سافاری در پارک جنگلی، دهکده لِسِدی، پارک شیرهای سفید
 • کیپ تاون: تیبل مونتین، تپه سیگنال، محله مالزیایی‌ها، کیپ پوینت و دماغه امید نیک

 

 

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند.

۵
۴۱۰۰
۲۰۱۹-۰۴-۲۲In stock
purchase
Perfect Affrica Tour –
by Faslsafar,
۲۰۱۹-۰۴-۱۸
۵
۵stars

مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای تور آفریقای جنوبی:

۱-ترجمه مدارک شغلی و کلیه صفحات شناسنامه
۲-گردش ۶ ماهه حساب بانکی (با حداقل ۱۰۰ میلیون تومان مانده حساب) و فرم تمکن مالی به زبان انگلیسی از بانک
۲ قطعه عکس
۳-اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار (وجود ویزای کشورهای حوزه شنگن، آمریکا، کانادا و دیگر کشورهای دارای ویزای معتبر، احتمال صدور روادید از سوی سفارت آفریقای جنوبی را بالا خواهد برد.)
۴-ترجمه مدارک ملکی( در صورت ضعیف بودن سایر مدارک)
۵-رزرو بلیط رفت و برگشت
سفارت آفریقای جنوبی در حال حاضر مصاحبه نیاز ندارد

خدمات تور آفریقای جنوبی::

راهنمای فارسی زبان همراه تور

ویزای کشور آفریقای جنوبی

پروازهای داخلی و ترنسفر زمینی آفریقای جنوبی

اجرای گشت های اعلام شده + پرداخت ورودیه ها گشتها در زیر صفحه به صورت روز به روز توضیح داده شده است

بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۲۰۰۰۰ یورو

هتل با صبحانه

روز اول تور آفریقای جنوبی :

پس از هماهنگی های انجام شده از فرودگاه ایران به سمت ژوهانسبورگ راهی شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل نیز، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.

روز دوم :

امروز پس از صرف صبحانه به منظور شرکت در اولین گشتِ سفرمان از هتل خارج می شویم. در گشت امروز سری به مجموعه گلدریف سیتی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه‌ای آموزنده که ما را با تاریخچه جستجو و اکتشاف طلا در این منطقه آشنا می‌کند، زمانی را نیز به استفاده از امکانات تفریحی آن اختصاص دهیم . در ادامه‌ی گشت امروزمان با مهم‌ترین جاذبه‌های شهر ژوهانسبورگ و پرِتوریا که در ۷۰ کیلومتری ژوهانسبورگ واقع شده است، آشنا می‌شویم و سری هم به مسجد ترک‌های مقیم آفریقای جنوبی (مسجد نظامیه)، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ می‌زنیم. باقی روز را در اختیار مسافرین عزیز است تا به هتل محل اقامتمان بازگردیم یا ساعات بیشتری را در ژوهانسبورگ سپری کنیم.

روز سوم:

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، ژوهانسبورگ را به سمت محل اقامتمان در مجموعه تفریحی سان سیتی (۱۶۰کیلومتر) ترک می‌نماییم اما پیش از رسیدن به سان سیتی و در میان راه، به سمت دهکده لِسِدی حرکت خواهیم کرد و پس از گشتی کوتاه در این دهکده زیبا و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ ساکنان اولیه آفریقا به مسیر خود به سمت سان سیتی ادامه می‌دهیم.

روز چهارم:

امروز، می‌توانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و از جاذبه های طبیعی چشم‌نواز یا امکانات رفاهی، تفریحی مجموعه سان سیتی لذت ببریم. توجه داشته باشید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان است و در زمان چک این هتل در سان سیتی، کارت حوله به شما تحویل داده می‌شود که با ارائه آن در ورودی پارک آبی حوله مخصوص در اختیارتان قرار داده خواهد شد. ضمناً استفاده از سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به مجموعه سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند.

روز پنجم از تور آفریقای جنوبی :

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها با اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه‌ای که تدارک دیده شده است، به سمت هتل محل اقامتمان در پارک جنگلی پیلانسبرگ حرکت خواهیم کرد. مسیر حدود ۷ کیلومتر می‌باشد که در حدود بیست دقیقه حرکت، به هتل خود خواهیم رسید. در ادامه‌ی مسیر و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق‌ها، به گشت ۳ ساعته «سافاری» پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و زیبای آفریقا آشنا شویم. پس از پایان گشت برای صرف شام به هتل باز می گردیم. از آنجا که لازم است برای دومین گشت سافاری فردا صبح بسیار زود از هتل خارج شویم، پیشنهاد میشود که شب حتماً زمان کافی را برای استراحت خود در نظر بگیرید.

روز ششم:

امروز پیش از طلوع آفتاب، برای ثبت خاطره انگیز‌ترین لحظات سفر خود در قاره آفریقا، از خواب برخاسته و به اجرای دومین گشت سافاری خود می‌پردازیم. فراموش نکنید که در این گشت شما در حال بازدید از طبیعت بکر هستید که از هیچ برنامه‌ریزی انسانی پیروی نمی‌کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه‌هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی به شرایط فصلی، آب و هوا، زمان و البته کمی هم بخت و اقبال مساعد بستگی دارد. پس از پایان این گشت مفرح به محل اقامت خود برگشته و صبحانه و ناهار و شام را به صورت بوفه باز میل می‌کنیم.

روز هفتم:

وقت آن رسیده که پیلانسبرگ را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر خود راهی شویم؛ به همین دلیل پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، هتل را به مقصد فرودگاه لانسریا جهت رفتن به کیپ تاون ترک می‌کنیم اما پیش از رسیدن به فرودگاه و در میان راه، توقفی در پارک شیرهای سفید آفریقایی خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه، این جانوران درنده اما بسیار زیبا را از نزدیک ببینیم. پس از ورودمان به کیپ تاون به سمت هتل محل استقرار حرکت می‌نماییم تا پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل کنیم.

روز هشتم:

صبح امروز به بازدید از کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است خواهیم پرداخت. در گشت امروز به بازدید کوه تیبل یا تیبِل مونتین می رویم که با ارتقاع ۱۰۰۰ متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهم‌ترین شاخصه طبیعی کیپ تاون به شمار می‌رود. در ادامه، همچنین از تپه سیگنال و محله مالزیایی‌ها نیز دیدن می کنیم. در پایان گشت و بعد از صرف ناهار به سمت مرکز خرید «واتر فرانت» رفته و مسافرانی که تمایل به خرید دارند، می‌توانند بعد از انجام هماهنگی‌های لازم با راهنما، به گشت و گذار در این مرکز که معتبرترین برند‌های جهانی را ارائه می‌کند بپردازند.

روز نهم تور آفریقای جنوبی :

امروز و در مهم‌ترین و جذاب‌ترین گشت‌های شهر کیپ تاون، به بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، جنوب غربی‌ترین نقطه قاره آفریقا! در گشت امروز همچنین از بندر‌های «هوت» و «کمپس»، منطقه ساحلی بسیار زیبای کلیفتُن، بلندی‌هایچاپمَن، زیستگاه پنگوئن‌ها و شترمرغ‌های آفریقا و شهر ساحلی سیمونز نیز بازدید می‌کنیم و طبق برنامه ناهار را در رستوران فیش هوک گالی میل خواهیم کرد. عصر و بعد از اتمام گشت در هتل خواهیم بود تا لحظات زیبای این گشت را مرور کرده و پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل نماییم.

روز دهم:

خود را برای تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا آماده کنید! امروز سوار بر هلیکوپتر، لحظاتی پرهیجان و مهیج را تجربه خواهید کرد که هیچگاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد! پس از این گشت کوتاه اما بسیار مفرح از آکواریوم کیپ تاون نیز بازدید می کنیم. سپس به شهر «استِلِنبوش» رفته و در یکی از کارخانه های پنیر سازی به چشیدن طعم پنیر محلی پرداخته و در انتها و در اتمام گشت، این فرصت را خواهیم داشت تا از آخرین ساعات حضور در آفریقای جنوبی حداکثر استفاده را ببریم و از دیدنی های باقی مانده نیز بازدید کنیم.

روز یازدهم:

روز آخر خود را برای بازگشت به خانه آماده کرده و پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه و در نهایت تهران ترک خواهیم کرد.

نظرات

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند نقد و بررسی ثبت کنند.