جاذبه های گردشگری کشور آفریقای جنوبی(۱)

جاذبه های گردشگری کشور آفریقای جنوبی(۱)

شهر کیپ ، کیپ غربی

با ما همراه باشید با ۱۲ جاذبه توریستی آفریقای جنوبی

۱-پارک ملی استان کروگر ، مبومالانجا و لیمپوپو

پارک ملی استان کروگر ، مبومالانجا و لیمپوپو

پارک ملی کروگر یکی از پارک های معروف گردشگری در جهان است.که از قدیمی ترین ذخایر حیات وحش در آفریقای جنوبی است ، در این پارک  بازدید کننده فرصت مناسبی  برای دیدن “پنج  حیوان بزرگ”: شیر، پلنگ، بوفالو، فیل، و کرگدن پیدا میکند  و در واقع یک تنوع حیرت انگیز از حیات وحش است. همچنین دارای منطقه باستان شناسی و نقاشی های قدیمی روی سنگ میباشد.گردشگران در این مناطق میتوانند به پیاده روی و ماجراجویی در مراتع سرسبز و جنگل و رودخانه ها بپردازند.

۲-شهر کیپ ، کیپ غربی

شهر کیپ ، کیپ غربی

این شهر به عنوان دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی هست. که داری مردمانی با چندین فرهنگ هست.اطراف شهر را کوه و دریا احاطه کرده است.  پیاده روی و کوه نوردی و استفاده از تله کابین در این محل می تواند جذاب باشد  ، باغ گیاه شناسی باشکوه Kirstenbosch  که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد نیز از جاذبه های این شهر است. قدم زدن در طول اسکله، و تماشای ناگهانی نوعی نهنگ و راه رفتن پنگوئن در امتداد سواحل طلایی خلیج نیز می تواند جذاب باشد .

در حالی که جنوب شهرستانکیپ خانه حیات وحش فراوان و شگفتی های متنوع گیاه دارد . یکی از جاذبه های شهر کیپ  ویکتوریا وآب نما  آلفرد  است که یادآور اسکله ماهیگیری در سان فرانسیسکو است .بازدید کنندگان به اینجا می آیند برای خرید، ناهار خوردن و لذت بردن بسیار  از سالن های سرگرمی از جمله آکواریوم دو اقیانوس و فروشگاه های شیک و کافه ها.  دوستداران طبیعت نیز به تماشای غروب خورشید در دریا که به عنوان “sundowners” شناخته میشود میپردازند.

برای اطلاع از تور آفریقای جنوبی فصل سفر اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید