اگر قصد سفر به کشور زیبای ایتالیا را دارید خوب است با مطالعه راهنمای سفر به این کشور یکسری اطلاعات خلاصه و مفید از این کشور داشته باشید

ایتالیا یکی از کشورهایی است با بیشترین بازدیدکننده در تمام اروپا، شناخته شده برای شهرهای جذاب خود ، مناظر باستانی، گنجینه های فرهنگی، و مناظر زیبای طبیعی سفر فراموش نشدنی در ایتالیا را رقم خواهد زد . انتخاب های بسیاری برای مسافران به این کشور وجود داردبا این حال  بسیاری از مردم با شهرهای رم، ونیز، فلورانس، میلان، ناپل سفر خود را در ایتالیا شروع می کنند. اگر هم کمی متفاوت افراد فکر کنند مقاصد سیسیل، ساحل Amalfi، پیاده روی بین روستاهای دامنه کوه که و خط ساحل را انتخای خواهند کرد .

رم، جایی است که گردشگران اغلب سفر خود را از انجا آغاز می کنند، یکی از شهرهای بزرگ جهان است.رم مرکز جاذبه های معروفی مانند : کولوسئوم، پانتئون، و روم باستان است. اما فراتر از این مناظر به خوبی شناخته شده به خاطر مجموعه های بزرگ هنری خود ، شامل موزه ها و کلیساهایی که معماری باور نکردنی دارند، در کلیساهای آن، کاخ ها، و آثار تاریخی دیده می شود. چشمه Trevi، محله اسپانیایی، پالاسیوم، و بنای یادبود ملی ویکتور تنها برخی از جاذبه های شهر رم هستند .

ونیز یک تجربه کاملا متفاوت از سفر را به شما ارائه می دهد . شاید یکی از مهم ترین مقصدهای عاشقانه جهان ونیز باشد، قدم زدن در طول کانال گراند ،و گذر از پل هاهای بسیار و یا سوار بر قایق و گردش درگوندولا می تواند به درک جذابیت ونیز کمک شایانی کند . علاوه بر جاذبه طبیعی کاخ  Doges ، کلیسای سنت مارک  Colleoni نیز جز جاذبه های این شهر آبی اند .

یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در ایتالیا توسکانی است. که در قلب منطقه فلورانس است، یکی دیگر از شهرهای ایتالیا با برخی از  زیبا ترین معماری های کشور و گنجینه های فرهنگی مهم است. مرکز شهر، محل معروف پونته Vecchio، و کاخ های متعدد و ساختمان های زیبا است.

مسافرانی هم که برای سرمایه گذاری به ایتالیا آمده اند رفتن به جزایر سیسیل و ساردنی، که هر دو در طول ماه های تابستان باعث جذب تعداد زیادی از بازدید کننده هستند و بازدید از شهر پمپی و در شمال کشور،  یک توقف در میلان را نباید از دست بدهند .

ونیز
ونیز