تور آلمان | تور آلمان ۹۸

چنانچه قصد سفر به کشور اروپایی آلمان را دارید با متن کوتاه و خلاصه معرفی این کشور زیبا با ما همراه باشید

آلمان به عنوان عضو موسس اتحادیه اروپا،در مرکز شمال اروپا واقع شده است. دارای مرزهای مشترک زیادی با همسایگان اروپایی خود است از جمله از شرق به لهستان و کشور هلند محدود میشود، از جنوب شرق به چکسلواکی، از جنوب به اتریش و سوئیس، از جنوب غرب به فرانسه، از غرب به لوکزامبورگ و بلژیک، از شمال و شمال غرب به دانمارک محدود میشود اما این ها فقط مرز زمینی بودند . به این مرزها ، مرزهای مرزهای آبی دریای بالتیک در شمال و دریای شمال در شمال غرب را نیز اضافه باید کرد .
آلمان یک کشور توریستی با انواع جاذبه های پایان ناپذیر است، با یک الگوی همیشه در حال تغییر از مناظر گسترش یافته آن از دریا تا کوه، از مناطق دشتی در امتداد سواحل بالتیک و دریای شمال تا کوه های جنگلی و مرتفع  آلپ .

زندگی روستایی هنوز هم در این کشور فوق مدرن اروپایی در جریان است ،روستاهای مدرن امروزی همراه با روستاهای قدیمی و خانه های آنها و قلعه های قرون وسطی ای، شهر قدیمی جداره و شهرهای صنعتی و مدرن با مناطق مسکونی خوب و برنامه ریزی شده همه را می توان در کشور کوچک آلمان مساهده کرد . بسیاری از شهرهای کوچک آلمان یک جنبه ای از قرن گذشته را حفظ کرده اند، در شمال کشور خانه های قدیمی خوشگل ساخته شده با آجر شهادت به ثروت مردمان این شهرها میدهد که اغلب به دلیل نزدیک بودن به دریا بازرگان بوده اند .کمی دورتر در جنوب از شهرستانهای امپریالیستی قدیمی محل سرمایه شاهزاده گان و اسقف ها و  کلیساهای با شکوه، کاخ ها و سالن های شهری سنگی به سبک های معماری مختلف است ، آلمان دارای استراحتگاه ها و مراکز تفریحی زیادی است که مردمان کشور به خاطر  استرس های زندگی مدرن امروزی معمولا در تعطیلات از آنها استفاده زیادی می برند .

در قلب فرهنگی آلمان یعنی پایتخت آن برلین ، مرکز بسیاری از موزه ها و گالری های خوب است ، از جاذبه های اصلی آلمان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 فرانکفورت ، مونیخ ، هامبورگ ، کلن ، دوسلدورف ،اشتوتگارت ،آخن ، آگسبورگ ،بادن بادن ،بامبرگ ،جنگل سیاه ،برادنبورگ ،برمن ،کاخ شارلوتونبورگ ، و تعداد زیادی کلیساهای بزرگ قدیمی

تور آلمان : فرانکفورت
تور آلمان : فرانکفورت