جاذبه های گردشگری ماداگاسکار (5)

جاذبه های گردشگری ماداگاسکار (5)

اگر با مطالب سایت همراه بوده باشید تا اینجا 8 جاذبه برتر ماداگاسکار را معرفی کردیم و قرار بود 10 جاذبه برتر گردشگری این کشور را معرفی کنیم اینک 2 جاذبه باقی مانده را معرفی می کنیم ، پس با ما همراه باشید

9- پارک ملی Masoala

پارک ملی Masoala

این پارک واقع در شمال شرقی ماداگاسکار است ، پارک ملی Masoala محیطی نزدیک به 250 مایل از جنگلهای انبوه و سه پارک دریایی را پوشش می دهد . این پارک شامل ده گونه از میمون لمور، از جمله آی-آی، بزرگترین پستاندار شببرو در جهان است. این پارک همچنین خانه یک طیف متنوع از پرندگان و خزندگان، از جمله قورباغه گوجه ای به نام رنگ قرمز روشن است. Tampolo، Ambodilaitry و Ifaho سه پارک دریایی ایده آل برای غواصی و قایقرانی و ماجرا جویی در این پارک زیبا هستند.

10- پارک ملی Ranomafana

پارک ملی Ranomafana

واقع در منطقه جنوب شرقی ماداگاسکار در نزدیکی روستای Ranomafana، پارک ملی Ranomafana یکی از پارک های محبوب کشور ماداگاسکار است. بخش شرقی پارک محل جالبترین منظره ها است، با داشتن تپه های متعدد و پر تراکم جنگلی. در  این پارک سایر حیوانات در معرض خطر لمور بامبوی طلایی اند زیرا تغذیه این حیوان و رژیم غذایی اش شامل شاخه های بامبو  است که شامل مقداری دوز سیانید است که می تواند کشنده برای سایر حیوانات باشد، با این حال لمور طلایی  تغذیه جذابی از بامبو ارد با اینکه هیچ بیماری ای برایش اتفاق نمی افتد .فصل سفر مجری مستقیم تور ماداگاسکار می باشد.

پاسخی بگذارید