آشنایی با کشور کنیا

کشور زیبای کنیا در شرق قاره آفریقا قرار گرفته است و یکی از مراکز توریستی این قاره است. حیات وحش شگفت انگیز و گونه های متنوع زیستی در پارک‌های ملی و مناطق حفاطت شده در این کشور به علاوه قبایل بومی بکر و غذاهای بی نظیر، کنیا را به مقصدی بی نظیر برای گردشگران طبیعت گرد تبدیل کرده است. پارک ملی آمبوسلی که بزرگترین زیستگاه فیل ها در جهان است و کامل ترین نمای رشته کوه کلیمانجارو از آن قابل روئیت است یکی از جذابیت‌های دیدنی کنیا است. جذابیتی که باعث رونق گرفتن صنعت توریسم در این کشور و زیاد شدن متقاضیان تور کنیا در کشورهای دیگر شده است.

دیدنی‌های کنیا اما بی پایان است. برنامه سفر تور کنیا در پایین زیباترین جاذبه های این کشور را در بر می‌گیرد.

تور کنیا

12296

KenyaSummer-96

FaslSafar

5
3000
2018-07-01
In stock
good kenya Karnaval
by ,
2018-07-21

5
4.75stars

روز اول : حرکت از فرودگاه امام با پرواز قطر ساعت 5:35 صبح، ورود به فرودگاه نایروبی ساعت 14:35، حرکت به سمت ریزورت و اقامت، صرف شام و برنامه معارفه.

روز دوم: پس از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی آمبوسلی و رسیدن به پارک ساعت 12:00، اقامت در لوژ 5 ستاره سوپا و سپس صرف نهار، ساعت 14:00 الی 18:00 اولین گشت پارک ملی برای دیدن حیات وحش پارک، پس از غروب آفتاب برنامه رصد آسمان نیمکره جنوبی با توضیحات کارشناس نجومی آقای طه قوچکانلو.

روز سوم: پس از صبحانه گشت کامل سافاری در پارک ملی و دیدن بزرگترین فیل های دنیا و همچنین نمای زیبای قله کلیمانجارو، بازدید از دریاچه آمبوسلی و حیات وحش بینظیر آن، بازگشت به محل اقامت و صرف غذا و استراحت.

روز چهارم: پس از صبحانه گشت صبحگاهی در پارک ملی و سپس خروج از پارک و راهی شدن به سمت دریاچه نیواشا، بعد از ظهر رسیدن به دریاچه و اقامت در لوژ 5 ستاره سوپا، گشت اطراف دریاچه تا غروب و استفاده از آرامش و سکوت دریاچه.

روز پنجم: برنامه قایق سواری روی دریاچه نایواشا، تماشای پرندگان دریاچه، اسب های آبی، عقاب های ماهیگیر، همچنین بازدید و پیاده روی در جزایر دریاچه نایواشا و تماشای حیات وحش آن، بعد از ظهر تایم آزاد کنار دریاچه و استفاده از امکانات لوژ سوپا.

روز ششم بعد از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی ماسایی مارا، گشت عصرگاهی در پارک ملی بی همتای ماسایی مارا و بازدید از حیات وحش بی نظیر آن، اقامت و استراحت در کمپ.

روز هفتم: گشت کامل روزانه پارک ملی ماسایی مارا شامل بازدید از رودخانه مارا، رودخانه اسب های آبی و کروکدیل ها در مرز کنیا و تانزانیا، مشاهده گله های بزرگ گورخر و انواع گونه های متنوع زیستی، اقامت و استراحت در کمپ.

روز هشتم: گشت صبحگاهی در پارک ملی ماسایی، بازدید از قبیله معروف ماسایی و آشنایی با فرهنگ مردم بومی این منطقه، حرکت به سمت نایروبی و در بین راه توقف در نقطه ای مشرف بر دره ریفت ولی و عکاسی از چشم انداز شگفت انگیز آن، رسیدن به نایروبی، اقامت و استراحت در ریزورت.

روز نهم: گشت شهرگردی نایروبی تا ظهر و خرید سوغاتی، سپس حرکت به سمت فرودگاه ساعت 14:00 و پرواز به سمت ایران ساعت 17:55.

روز دهم: رسیدن به تهران ساعت 04:25 دقیقه بامداد و اتمام تور کنیا.

قیمت 1660 دلار + بلیط هواپیما

قیمت بلیط قطری حدود 680دلار میباشد

تور کنیا

نظرات

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند نقد و بررسی ثبت کنند.