جاذبه های گردشگری یونان (2)

جاذبه های گردشگری یونان (2)

با معرفی ۲ جاذبه برتر کشور یونان در ادامه با شما هستیم با ما همراه باشید.

3- Santorini سانتورینی

 Santorini سانتورینی

جز چشمگیر ترین جزایر یونانی جزیره سانتورینی است محل شهرهای صخره ای  Fira و OIA است که در سواحل غرب شناخته شده است،این شهر مشرف به دریای آبی رنگ کنارش است . در این جزیره  Cycladic که یک ساختمان مکعبی شکل سفید رنگ هست وجود دارد که جز جاذبه های شهر است، بسیاری از ساختمانها به هتل بوتیک با استخر تبدیل شده است،

Fira و OIA هر دو به عنوان مقصدهای عاشقانه و محبوب برای مراسم عروسی و ماه عسل در نظر گرفته می شود. همه چیز برای انجام آفتاب گرفتن و شنا در سواحل شن و ماسه سیاه و سفید آتشفشانی در جنوب و شرق و بازدید از مکانهای باستان شناسی از جمله آکروتیری برای توریستها و مسافران مهیا است. این جزیره دارای یک فرودگاه نیز است و توسط کشتی نیز از آتن قابل رسیدن است.

4 – Mykonos میکونوس

 Mykonos میکونوس

یکی از مقصد های توریسته ها در یونان جزیره پر زرق و برق میکونوس است. دارای هتل های شیک و بوتیک، رستوران های دارای غذاهای دریایی درجه یک، و سالن های موسیقی زنده است. جاذبه های دیگر این جزیره عبارتنداز :  Paraportiani (یک کلیسا سفید رنگ) و سواحل شنی  متعدد در طول ساحل جنوبی جزیره ، این جزیره به ویژه برای افراد مشهور بین المللی نیز محبوب است. این جزیره نیز از طریق هواپیما و کشتی از آتن قابل دسترسی است. فصل سفر با تور یونان خاطره ساز لحظه های ناب سفر شماست.

پاسخی بگذارید