جاذبه های گردشگری کوبا بخش هفتم

جاذبه ها

جاذبه های گردشگری کوبا بخش هفتم

با معرفی 2 جاذبه اخر از 14 جاذبه برتر کشور کوبا با ما همراه باشید

13- پارک تاریخی Militar در هاوانا

پارک تاریخی Militar در هاوانا

در پارک تاریخی Militar دو قلعه معروف هاوانا به نامهای Castillo de los Tres Reyes del Morro که به عنوان ال مارو نیز شناخته شده است، و  قلعه Castillo de los Tres Reyes del Morro  که در ورودی خلیج هاوانا است، ال مارو در اواخر قرن 16 و اوایل قرن 17 برای دفع کردن دزدان دریایی ساخته شده بود و به نظر می رسد بسیار مشابهاسمش کارش را انجام داده بود در آن زمان. فانوس دریایی با توپ سنگی در اواسط قرن 19 جایگزین شد.

قلعه فورتالزا دسان کارلوس دلا کابانا، ساخته شده در 1770 بزرگترین قلعه اسپانیایی است که تاکنون ساخته شده، و همچنین به عنوان گران ترین آن ،این قلعه به یک زندان نظامی در طول رژیم باتیستا تبدیل شد و بعد به عنوان دفتر مرکزی چه گوارا پس از انقلاب استفاده شد. بازدید کنندگان می توانند در موزه تاریخ این قلعه را متوجه بشوند. اما محبوب ترین زمان برای بازدید این قلعه در شب و وقتی که بازیگران در لباس های قرن 19 هستند و مراسم شلیک توپ درساعت  09:00 است.

14 – مجسمه یادبود Jose Marti در هاوانا

مجسمه یادبود Jose Marti در هاوانا

با توجه به جایگاه مهمPlaza de la  در تاریخ هاوانا،  یک توقف کوتاهی در میدانی که اتفاقات مهمی چون سخنرانی کاستروو سفر پاپ کلیسای کاتولیک در این میدان رخ داده است شاید برای برخی بازدیدکنندگان جالب باشد

در مرکز این میدان یک برج خاکستری 109 متر که بنای یادبود قهرمان ملی کوبا خوزه مارتی است ، و یک مجسمه سفید از سنگ مرمر در آن قرار دارد ، برای بازدیدکنندگان جالب خواهد بود .

بهترین تجربه سفر به کوبا را با فصل سفر داشته باشید.

 

پاسخی بگذارید