جاذبه های گردشگری کوبا بخش ششم

جاذبه ها

جاذبه های گردشگری کوبا بخش ششم

زاپاتا کوبا

با ادامه معرفی جاذبه های کوبا و معرفی 2 جاذبه برتر دیگر ما را همراهی کنید

11- Castillo de San Pedro del Morro در منطقه  Santiago de Cuba

جاذبه های کوبا

کاستیلو دل مارو یکی از قلعه های اسپانیایی و در نوع خودش جز بهترینها است که از قرن 17 حفظ شده است و الان جز میراث جهانی یونسکو است. این قلعه در ورودی خلیج سانتیاگو، حدود 10 کیلومتری جنوب غربی سانتیاگو دو کوبا، دومین شهر کشور است. ساخته شده بر روی یک صخره، ساختار قلعه در سال 1587 طراحی شده است اما در نهایت در پایان قرن 17 ساخت آن به پایان رسیده است.اصل محافظت در برابر حملات دزدان دریایی در ان به کار گرفته شده است ، بلکه به عنوان یک زندان در اواخر 1700s به کار گرفته شده است. امروزه، بازدید کنندگان می توانند بسیاری از سطوح مختلف از قلعه را بازدید کنند، در مورد دزدان دریایی و تاریخ قلعه در موزه کوچک آن مطالب یاد بگیرند، و لذت ببرند از نمایش چشمگیر خلیج از درون قلعه.  از دیگر نقاط برجسته فرهنگی سانتیاگو دو کوبا :موزه  ولاسکوئز است

12 -شبه جزیره Zapata زاپاتا (سیناگا زاپاتا)

زاپاتا کوبا

این شبه جزیره که منطقه ای کم جمعیت در کوبا است به عنوان پناهگاه برای birders ( پرندگان ) استو به عنوان یکی از بزرگترین تالاب ها در جزائر کارائیب است. سیناگا زاپاتا، یا باتلاق زاپاتا به عنوان یک ذخیره گاه زیستی یونسکو است، و مرکز حدود 150 گونه مختلف از پرندگان، از جمله باندیکوت نادر، waterhens، طوطی، و حواصیل است. تمساح نیز در این جزیره جز جاتوران رایج است.

در دهانه خلیج خوک ها یک ساحل طولانی زیبا با  پوشش گیاهی سرسبز وجود دارد و همچنین غواصان مشتاق می توانند از حیات وحش زیر آب در مکانهای مشخص استفاده کنند  شمال شرقی پلایا Larga پناهگاه پرنده های بزرگ و مرکز بین المللی پرندگان است.

Boca de Guama مرکز توریستی شبه جزیره است و از جاذبه های اصلی آن Criadero و  Cocodrilos مزرعه تمساح است.  در نزدیکی لاگونا دل tesoro (دریاچه گنج) ویلا Guama قرار گرفته که رفت و آمد توریست ها به داخل آن که به عنوان یک روستای هندی است تنها با قایق قابل دسترسی است.

فصل سفر مجری مستقیم تور کوبا می باشد

پاسخی بگذارید