جاذبه های گردشگری کوبا بخش دوم

جاذبه های گردشگری کوبا بخش دوم

کوبا ترینیداد trinidad

3- Trinidad ترینیداد

کوبا ترینیداد trinidad
کوبا ترینیداد Trinidad

گردش در شهر ترینیداد که یک محل میراث جهانی یونسکو است مانند رفتن به گذشته در زمان است . ساختمان ها به زیبایی بازسازی شده اند و خیابان های سنگ فرش شده در مرکز شهرستان یک احساس استعماری عجیب و جالبب به آدم می دهد . بخش عمده ای از تاریخ این  معماری از قرن  17 تا 19  است که ترینیداد دارای رونق فراوانی بوده است .

امروز، ترینیداد یکی از شهرهای توریستی محبوب کوبا است و خیابان ها اغلب با تزئینات کشورهای خارجی درست شده اند.

جاذبه های این شهر عبارتند از : کلیسای نئوکلاسیک از تثلیث مقدس (Iglesia Parroquial de la Santisima Trinidad) ،  صومعه سنت فرانسیس (Iglesia y Convento de San Francisco) با برج ناقوس متمایز آن، موزه  معماری (Museo de Arquitectura Colonial)، گالری هنر Casa de Aldeman Ortiz  ، و کاخ سبزه که یک خانه بزرگ ساخته شده در سال 1812 و هنوز  شامل نقاشی های دیواری اصلی و کف سنگ مرمر است.

شرق ترینیدادنیز از طریق جاده ها به سنکتی سپیریتوس می رسد که به عنوان میراث جهانی سرسبز ذکر شده و شامل آثار متعدد تاریخی از قرن 19  است و همچنین شامل که مزارع نیشکر و کارخانه های تولید  قند است. اینجا یک محل عالی برای رانندگی یا سوار بر اسب  و دیدن مناظر زیبا از مزارع سر سبز نیشکر، درخت خرما، و کوه ها  است.

4- Guardalavaca

کوبا گواردالاواسا "guardalavaca"
کوبا گواردالاواسا Guardalavaca

این منطقه دارای سواحلی زیبا همراه با صخره های مرجانی در کنار مزارع نیشکر است . این خط ساحلی دارای 1500 متر طول است و محیطی مناسب جهت گشت و گذار و استراحت در ساحل را فراهم می اورد ، درختان نخل و تمبر هندی نیز جلوه ی خاصی به ساحل این شهر می دهند ، این ساحل در استان Holguin و دور از Varadero واقع شده است . قایقرانی و دیدن دلفین ها در جزایر Naranjo از جاذبه های این منطقه است.

تورهای کوبا را در فصل سفر جستجو نمایید.

پاسخی بگذارید