جاذبه های گردشگری کوبا بخش اول

جاذبه های گردشگری کوبا بخش اول

وارادرو کوبا

اینبار به یک کشور دیگر در قاره پهناور آمریکا سفر می کنیم و جاذبه هایش را بررسی می کنیم ، با ما همراه باشید با معرفی 14 جاذبه برتر گردشگری کشور کوبا

1 – هاوانا قدیم (هابانا ویجا)

cuba havana

هابانا ویجا یا هاوانا قدیمی که جز میراث جهانی یونسکو است یک نمایشگر خوب و حفظ شده از تاریخ کوبا است. قدم زدن در اطراف خیابان های سنگفرش شده و ساختمان های نئوکلاسیک، تصور  خواهید کرد که زندگی در کوبا مثل 200 سال پیش است. بازسازی های گسترده در حال حاضر تنفس و زندگی جدیدی به ساختمان های تاریخی. جاذبه های مهم شامل پلازا د لا Catedral،  باروک Catedral د سان کریستوبال؛ رستوران افسانه ای و پاتوق همینگوی Bodeguita دل مدیو؛ و قلعه نظامی، کاستیلو د لا رئال Fuerza داده است.

همچنین در شهر قدیمی، پلازا ویجا  که یکی از نقاط  پر جنب و جوش هاوانا است ساختمان اصلی که قدمتش 18 قرن است به نام  Casa del Conde Jaruco با پنجره های شیشه ای رنگی زیبا در طبقه اول دیدگاهی می دهد که فوق العاده از برج 35 متری آن است.

  2 – وارادرو کوبا “Varadero”

وارادرو کوبا

Varadero  یکی از مقصدهای ساحلی معروف کوبا است. که آن را به همراه شبه جزیره  Hicacos، که توسط یک پل متحرک به سواحل دریای شمالی وصل میشود می شناسند. بیش از 50 هتل در کنار این خط ساحلی که دارای نخل های محبوب و با شکوه و سواحل سفید رنگ به خاطر  شن و ماسه روشن آن که باعث جلب بازدید کننده از سراسر جهان است وجود دارد. نکات برجسته  این محل عبارتند از : Parque طبیعی پونتا Hicacos (Parque طبیعی  Varaderos)، یک ذخیره گاه طبیعی با ساحل زیبا، و دو غار Cueva  آمبروسیو و Cueva و Musulmanes.

همچنین در Varadero  و قسمت  Parque Josone خانه ای با باغ های سرسبز و پرگل، یک رستوران، استخر شنا، و یک دریاچه کوچک که در آن بازدید کنندگان می توانند به rowboats بپردازند وجود دارد . شمال شرقی Varadero در کایو پیدرا  ،یک پارک زیر آبی و مخصوص غواصی وجود دارد که منطقه ای محبوب است که در آن غواصان به تماشای کشتی های غرق شده و آبت glinting نوعی ماهی رنگ روشن  می پردازند.

برای اطلاع از تورهای کوبای فصل سفر مراجعه نمایید به صفحه تور کوبا نمایید.

 

پاسخی بگذارید