جاذبه های گردشگری پرتغال (9)

جاذبه های گردشگری پرتغال (9)

تا اینجا به معرفی کلی مهمترین جاذبه های کشور پرتغال پرداختیم اما از این مطلب به بعد می خواهیم برترین جاذبه های پایتخت پرتغال یعنی شهر لیسبون را معرفی کنیم همراه ما باشید

17- Mosteiro dos Jerónimos در لیسبون

Mosteiro dos Jerónimos در لیسبون

این مکان مساوی با دروان طلایی کشف پرتغال است ، این اثر در سواحل لیسبون ساخته شده است و در قرنهای 15 و 16 در سفرهای طولانی آبی و مخاطره آمیز نقش مهمی ایفا می کرده و نقشه راه ها و غیره در ان تنظیم میشده ، امروزه، Mosteiro داس جرونیمو یکی از ساختمان های محبوب  و مورد احترام این کشور است، و باید در دستور کار هر توریستی برای بازدید باشد ، کلیسا و صومعه تجسم بهترین نمونه دکوراسیون زیبا و معماری در منطقه است ،در داخل صومعه نیز به اندازه بیرون آن زیبا است. کلیسا آرامگاه واسکو دا گاما و  figureheads که قهرمان ملی است و لوئیس دکاموئش  بزرگترین شاعر و وقایع نگار اکتشافات پرتغال است.

18-  Oceanário de Lisboa در لیسبون

Oceanário de Lisboa در لیسبون

مسلما یکی از محبوب ترین و دوستدارترین مکان برای خانواده ها oceanariu است که باعث جذب جمعیت زیادی شده است .تصوری درخشان از برجسته ترین زیستگاه های اقیانوسی و متنوع در جهان است. این یکی از بهترین و بزرگترین آکواریوم جهت مکانهای تفریحی در اروپا است، حاوی یک طیف وسیعی از ماهی ها و حیوانات دریایی از هر  چهار دریا و مناظر جداگانه از  اکوسیستم اقیانوس اطلس، آرام، هند، و اقیانوس قطب جنوب. در این آکواریوم می توانید حتی کوسه، پنگوئن، سمور دریایی را نیز مشاهده کنید. برای مشاهده اطلاعات تورهای پرتغال فصل سفر اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید