جاذبه های گردشگری پرتغال (4)

جاذبه های گردشگری پرتغال (4)

برای شناخت  بهتر جاذبه های برتر کشور پرتغال با ما در فصل سفر همراه باشید در این مطلب نیز به دو مورد دیگر از جاذبه های برتر این کشور می پردازیم.

7- پارک طبیعی da Ria Formosa

پارک طبیعی da Ria Formosa

منطقه  Algarve  به خاطر ساحلی بکر  و طبیعیش معروف و دوست داشتنی است، و یکی از شگفتی های طبیعی آن پارک طبیعی da Ria Formosa است.  این پارک زیستگاه دریایی محافظت شده ای است و مساحت آن  60 کیلومتر است و دارای تالاب، saltpans، تالاب کم عمق، و جزایر تپه ای شن و ماسه که از Quinta شروع و تا Cacela Velha ادامه دارند.

این پارک یک پناهگاه و زیستگاه برای تعداد زیادی از گیاهان و جانوران است، توسط یک سری از مسیرهای پیاده روی در این طبیعت بکر می شود به برخی حیوانات نزدیک شد .در اینجا می توانید birdwatchers که گونه ای از نوعی پرنده ابزی از خانواده ابچلیک ها است که نادر است و به رنگ بنفش است را مخفیانه و با احتیاط مساهده کنید . این در حالی است که بر روی دریاچه mudflats تعداد زیادی از فلامینگو را می توانید با خیال راحت مشاهده کنید و اگر خوش شانس باشید آفتاب پرست مدیترانه ای را هم ببینید . زمین گلف سن لورنزو نیز در این منطقه مشهور است.

8- Coimbra کویمبرا

Coimbra کویمبرا

وجود دانشگاهی در بالای تپه تاریخی در کویمبرا فقط یک دلیل برای بازدید از این شهرستان پرتغالی است.در این شهر می توانید به دیدن جاذبه هایی چون : دانشگاه قدیمی و دانشکده خیره کننده کتابشناسی Joanina، گوهر باروک که از چوب طلاکاری شده و سنگ فرش مرمر و سقف دیوارنگاری است. و همچنین می توانید به بالای برج ساعت که 18 قرن قدمت دارد برای یک چشم انداز در تمام منطقه صعود کنید . صومعه سابق و ایگره دی سانتا کروز قدمت 1131، که شامل آرامگاه اولین پادشاه پرتغال، آفونسو هنریکز است و تعدادی  موزه جالب از جمله یک باغ گیاه شناسی پر از پرتغال داس Pequenitos، یک پارک حاوی مدل های مقیاس کوچک ساختمان های سنتی برجسته کشور است. و نهایتا بازدید از رودخانه خود شهر و پیاده روی در اطرافش می تواند جذاب باشد.فصل سفر مجری مستقیم تورهای پرتغال می باشد.

پاسخی بگذارید