جاذبه های گردشگری پرتغال (3)

جاذبه های گردشگری پرتغال (3)

اگر در قسمتهای قبلی جاذبه های گردشگری کشور پرتغال با ما همراه بوده باشید تا الان ۴ منطقه برتر و گردشگری پرتغال را معرفی کردیم ، اینک به معرفی بقیه مناطق می پردازیم 

5- شهر Obidos

شهر Obidos

شهر زیبای  achingly از منطقه Obidos که محل عروسی های مجلل پادشاهان و ملکه ها بوده است و مخصوص مراسم جشن و عروسی خانواده های سلطنتی پرتغال بوده است و برای دوره زیادی فقط برای اینکار استفاده میشده است اما امروزه برای بازدید عموم باز شده است .

Obidos رویای یک هنرمند است. مجموعه ای از خانه های سفید رنگ ، کافه ها، و فروشگاه های صنایع دستی، خیابان هایی که توسط دیوارهای قرون وسطی محکم محصور شده اند. همچنین ایگره دسانتا ماریا که ویژگی های داخلی فوق العاده ای Azulejos  در قرن 17 را دارد و به رنگ آبی و سفید کاشی های ان است. موزه ای در میدان شهر که شامل آثار نادر از هنر نقاشان قرن 17 مثل جوزف دبه است و می توانید از ان بازدید کنید.

6 – شهر Tavira تاویرا

شهر Tavira تاویرا

نقل شده در یک کتاب راهنمای گردشگری که این شهر دارای جذابیتهای فریبنده زیادی است از جمله پلی که روی رودخانه شهر ساخته شده و دو طرف شهر را به هم وصل میکند  ،اسکله این شهر  برای یک پیاده روی فوق العاده مناسب است، دیوار قلعه قدیمی شهر  ارائه یک دیدگاه با شکوه در سراسر شهر قدیمی و نزدیک ساحل است.  این شهر همچنین دارای یک موزه جذاب به نام Nucleo در Islâmico است که از نکات برجسته آن یک گلدان نادر با قدمت قرن 11 است. یک گزینه جذاب به خصوص در ماه های گرم تابستان بازدید از  منطقه دریایی ایلها دتاویرا است که دارای ساحل بسیار زیابیی است و سوار شدن در قایق های مسافری 4 نفره در اسکله بسیار جذاب خواهد بود. لحظه های سفر خود را با تورهای پرتغال فصل سفر زیباتر کنید.

پاسخی بگذارید