جاذبه های گردشگری هلند(1)

جاذبه های گردشگری هلند(1)

می خواهیم سفری به کشور گل و باغها یعنی هلند داشته باشیم و 10 جاذبه برتر گردشگری کشور هلند را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید

1- کانال آمستردام

کانال آمستردام

مانند شهر ونیز  ایتالیا که شهری معروف روی آب ساخته شده است کانال امستردام هلند دارای جذابیت است و جز خاطرات فراموش نشده مسافران به آمستردام خواهد بود ،در کنار این کانال نیز بسیاری از موزه های بزرگ و گالری های هنری وجود دارد ، بسیاری از بهترین جاذبه های توریستی آمستردام را می توان به راحتی با تورهای قایقی یا تاکسی های آبی و یا به سادگی با قدم زدن در طول خیابان و کوچه های اطراف خط آبراه تماشا کرد. یکی از محله های معروف محله  Grachtengordel که دارای بسیاری از پل های کوچک و عجیب و جالب  و خانه های قرن 17 است. در این خیابان 400 ساله نمونه های بی شماری از معماری زیبا، مغازه های بوتیک کوچک، کافه ها، و هتل ها، و همچنین بسیاری از باغ های رنگارنگ عجیب و جالب را می توانید مشاهده کنید.

2 – باغ اروپا : کوکنهوف Keukenhof هلند

 باغ اروپا کوکنهوف Keukenhof هلند

فکر می کنم وقتی که اسم از هلند می اید شما ناچار یاد گل لاله، گل محبوب کشور هلند می افتید. و هیچ جایی بهتر وجود ندارد برای لذت بردن از این گل به جز باغ کوکنهوف، و به همین خاطر به عنوان باغ اروپا شناخته شده است. کوکنهوف بزرگترین باغ عمومی در جهان شامل بیش از 70 نوع گل است.این مکان همراه با رستوران های بسیار عالی، پاسیو آفتابی، و نمایشگاه هایی از گل ها است با بیش از 700 گونه از گل لاله ، این مکان بزرگترین فضای آزاد گل جهان است.  از دیگر گلهای باغ سنبل، crocuses نیز می توان نام برد.فصل سفر مجری مستقیم تورهای هلند می باشد.

پاسخی بگذارید