جاذبه های گردشگری مکزیک (1)

جاذبه های گردشگری مکزیک (1)

اینبار به معرفی جاذبه های برتر یکی دیگر از کشورهای آمریکای شمالی می پردازیم و 12 جاذبه برتر کشور مکزیک را با هم بررسی می کنیم

1 – منطقه Cancún و   Mayan Riviera

منطقه Cancún و Mayan Riviera

این محل در امتداد زیبا از خط ساحلی در خلیج مکزیک که مقصد رفت و آمد مکرر کانکون پلایا دل کارمن و جمعی به عنوان تولیدی صنعتی مایان فولاد ریویرا شناخته شده است.

این منطقه با شکوه در نوک شبه جزیره یوکاتان  هر ساله جذب حدود پنج میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص میدهد و  در روند تولید 20٪ یا بیشتر از کل درآمد مکزیک موثر است . سواحل گسترده و  آب زلال احساس خوبی به شما در این منطقه  میدهد. منطقه همچنین دارای فعالیت های سرگرم کننده متعددی مانند تماشای دلفین و شنای سفره ماهی، غواصی در میان صخره های دریایی و ماهی های استوایی، غواصی در بزرگترین موزه زیر آبی جهان، مجموعه ای دیدنی و جذاب از مجسمه های زیر آب فرو رفته در اعماق در هشت متری نیز است. همچنین بسیاری از ویرانه های باستانی مایاها در منطقه، از جمله بزرگترین و موثر ترین انها که  چیچن ایتزا و Tulum اند ، فقط چند ساعت فاصله از ساحل مرکزی دارند و می توانید به تماشای انها بروید.

2 – پورتو والارتا Puerto Vallarta

پورتو والارتا Puerto Vallarta

یکی دیگر از مقصدهای ساحلی که به  طور فزاینده ای محبوب در مکزیک شده است شهر ساحلی پورتو والارتا است که در کنار اقیانوس آرام واقع شده است . اغلب مسافران در اینجا به والارتا که شهری کوچک است که هنوز بسیاری از بخش هایی آن دست نخورده توسط توسعه مدرن باقی مانده است می روند .این شهر  باعث جذب مخاطبانی است که به دنبال ماجراجویی با کشتی کروز  و تماشای شنای دلفین ها اند ، در اینجا همچنین فعالیت های مختلف مانند : پاراگلایدر و جت اسکی . نقاط بسیاری  برای خرید هنر و صنایع دستی نیز است. برای اطلاع از تورهای مکزیک فصل سفر مراجعه نمایید به صفحه تور مکزیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید