جاذبه های گردشگری فرانسه (7)

جاذبه های گردشگری فرانسه (7)

با معرفی 3 جاذبه معرفی نشده از 15 جاذبه برتر گردشگری کشور فرانسه ما را همراهی کنید

13- بیاریتز Biarritz

بیاریتز Biarritz

بیاریتز شهر ساحلی مدرن در خلیج زیبای بیسکای در کشور فرانسه است. این تفریحگاه ساحلی حال و هوای زیبا و اشرافی دارد و مقصد مورد علاقه ملکه اوژنی، همسر ناپلئون سوم بوده است.  هتل du Palais ،  رستوران لوکس Michelin  جز اماکن اشرافی محل هستند. ساحل شنی بزرگ با تفرجگاه ساحلی گسترده باعث شده در تعطیلات افراد زیادی را جذب خود کند . موزه دریایی، فانوس دریایی نیز جز جاذبه های این منطقه اند.

14- Rocamadour

Rocamadour

این مکان مذهبی بر روی صخره ای سنگی و آهکی ساخته شده است و گویی معلق است بین زمین و آسمان ،ساخت آن بر می گردد به قرن 11 و جز اماکن مذهبی مسیحیان است . این روستا دارای هفت مکان باستانی و مذهبی است. از دیگر جاذبه های این منطقه Basilique Saint-Sauveur است که بزرگترین کلیسای Rocamadour است و ساخته شده در بین قرن 11th و 13TH است.

15 – نقاشی های غار ماقبل تاریخ در لاسکو

 نقاشی های غار ماقبل تاریخ در لاسکو

بازدید کنندگان می توانند در این غار جهان شگفت انگیزی از هنر پیش از تاریخ را در لاسکو مشاهده کنند ، بهترین مثال از هنر سنگی در جهان . این مکان در یونسکو ذکر شده و محلش در دره Vézère منطقه دوردون است و کشف شده در سال 1940، غار لاسکو شامل نقاشی های ماقبل تاریخ نفیس است اما به روی عموم بسته شده است برای جلوگیری از آسیب به نقاشی ها. خاطره انگیزترین سفر را در تور فرانسه فصل سفر تجربه کنید.

 

پاسخی بگذارید