جاذبه های گردشگری فرانسه (1)

جاذبه های گردشگری فرانسه (1)

اینبار می خواهیم به یکی از معروف ترین کشورهای اروپایی یعنی فرانسه سفر کنیم و 15 جاذبه برتر گردشگری این کشور را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید

1- برج ایفل

برج ایفل

نماد پاریس، برج ایفل یکی از جاذبه های معروف در جهان است. این شاهکار سرشار از ابتکار و خلاقیت از 8000 قطعه فلزی ساخته شده است توسط گوستاو ایفل  که به عنوان یک نمایشگاه موقت برای نمایشگاه های جهانی از سال 1889 مورد استفاده قرار می گرفته است، این برج 320 متر ارتفاع دارد در حال حاضر یک مکان ثابت محبوب و غیر قابل تعویض در افق پاریس است ، زیبایی منحصر به فرد ساختاری اش  باعث شده نام مستعار “بانوی آهنین” به آن داده شود . این برج دارای سه سطح است . گردشگران می توانند در سطح اول به ناهار خوردن در رستوران ستاره Michelin ژول ورن ،در سطح دوم اوج هیجان را در ارتفاع 276 متری بدست اورند، در سطح سوم و بالاترین قسمت یک چشم انداز فراگیر از سراسر شهر پاریس و فراتر از آن، تا 70 کیلومتر در یک روز روشن را تجربه کنند.

2- موزه لوور

موزه لوور

در کاخ سلطنتی پادشاهان سابق فرانسه موزه لوور که یک موزه غیر قابل مقایسه است در میان مجموعه های اروپایی به دلیل هنرهای زیبا رتبه یک که دارد قرار گرفته است است. بسیاری از معروف ترین آثار تمدن غرب در این موزه قرار گرفته اند از جمله : نقاشی لیزا مونا توسط لئوناردو داوینچی، جشن عروسی در قانای توسط Veronese، و مجسمه سازی 1 قرن قبل از میلاد-ونوس میلو . این مجموعه مدیون ثروت شاهان مختلف است که در موزه لوور زندگی می کردند. و قسمت دیگران این موزه نتیجه معاهدات فرانسه با واتیکان و جمهوری ونیز است ، و از غنایم ناپلئون اول موزه لوور دارای مجموعه حیرت انگیز از 30000 اثر هنری است که از جمله دارای شاهکارهای بی شماری است. این غیر ممکن است که همه آنها را در یک روز و یا حتی در یک هفته ببینید باید تمرکز کنید بر روی یک لیست کوتاه از آثار کلیدی با ارزش . تجربه یک سفر خاطره انگیز را با تور فرانسه فصل سفر داشته باشید.

پاسخی بگذارید