جاذبه های گردشگری کانادا (3)

جاذبه های گردشگری کانادا (3)

همراه شما هستیم با ادامه بررسی جاذبه های کانادا

5- بنف Banff

بنف Banff

شهر کوهستانی و جذاب بنف، در پارک ملی خیره کننده بنف واقع شده است، اینجا یک محل است که باید بازدیدکنندگانی که به دنبال رفتن به کوه های راکی هستند از آن باید عبور کنند این منطقه از مناظر زیبا در کانادا است. فقط یک فاصله کوتاه از دو شهری که مرکز اسکی کانادا اند با این منطقه وجود دارد ، از دیگر جاذبه های این محل : دریاچه لوئیس و روستای آفتاب Sunshine Village است . در تابستان دریاچه ای فیروزه ای که در ان حوالی است  و نمای کوه های دارای یخچال های طبیعی با شکوه است.اما همه این زیبایی ها باعث نخواهد شد شما مسیر gondola را برای بالارفتن از مسیر کوه و خوردن شام در انجا از دست بدهید .  رفتن به یک استخر طبیعی ابگرم و یک خرید افسانه ای ، پیاده روی در مسیرهای دوست داشتنی ، و احتمالا مشاهده گوزن جنگلی در بین این راه ها از جذابیتهای این شهر است.

6-St. John’s خیابان

St. John's خیابان

در استان شرقی  Newfoundland and Labrador نیوفاندلند و لابرادور دور از مرکز کانادا شهری تاریخی با یک خیابان دوست داشتنی به نام  John’s وجود دارد  است. این شهر دروازه اصلی برای مسافران هوایی  که می خواهد به جزیره نیوفاندلند بروند است اما اما بسیاری از مردم خیلی آسان به این شهر می ایند و از دیدن ساختمان های رنگارنگ در خیابان های شیب دار  که در امتداد تپه اند لذت می برند ، این شهرستان همچنین دارای مکان های تاریخی و گردشگری متعدد از جمله : Signal Hill سیگنال هیل.

مردمانی پر جنب و جوش همراه با فرهنگ مردمانی که کنار دریا زندگی می کنند و مشغول کارند این شهر را از کانادا جدا کرده است. فصل سفر مجری مستقیم تورهای کانادا می باشد .

 

پاسخی بگذارید