جاذبه های گردشگری سوئیس (۶)

در این مطلب ۲ جاذبه باقی مانده از ۱۲ جاذبه برتر کشور اروپایی سوئیس را بررسی می کنیم پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید

۱۱- آبشار Rhine راین

آبشار Rhine راین

آبشار راین (Rheinfall) با ۱۵۰ متر ارتفاع در منطقه  شاف هاوزن بزرگترین آبشار در اروپا مرکزی است. بهترین زمان برای بازدید این آبشار زیبا در ماه های ژوئن و ژوئیه است زمانی که برف کوه ها ذوب می شود ، حتما اگر به سوئیس سفر کردید تماشای این آبشار زیبا را از دست ندهید ، اگر هم دوست داشتید می توانید قایق سواری در رودخانه های خروشان را در این منطقه تجربه کنید .

۱۲ پارک ملی Roban کرامر سوئیس

 پارک ملی Roban کرامر سوئیس

 این پارک در سال ۱۹۱۴ تاسیس شد، پارک ملی سوئیس در دره Engadine  که قدیمی ترین منطقه ذخیره طبیعت در کوه های آلپ است واقع شده است. این پارک شامل بیش از ۱۷۰ کیلومتر مربع از جنگل های کاج ،کوه ها، و درختچه ها و رودخانه هایی است که سرعت جریان در انها بالا است  و منطقه ای صخره ای و از جنس سنگ آهک است. دوستداران طبیعت می توانید در این  منطقه در مسیرهای بزرگی پیاده رویو ماجراجویی کنند، هر چند درو زدن این مسیرها به خاطر تلاش برای حفظ اکوسیستم های طبیعی ممنوع است. بیش از ۵۰۰۰ گونه از حیات وحش از جمله موش خرمای کوهی، گوزن قرمز، بز کوهی، روباه، و بیش از ۱۰۰ گونه از پرندگان در این مرکز وجود دارند . برای مطلع شدن از برنامه های مفرح تورهای سوئیس فصل سفر اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید