جاذبه های گردشگری سوئیس (۴)

برای شناخت  بهتر جاذبه های برتر کشور سوئیس با ما در فصل سفر همراه باشید در این مطلب نیز به دو مورد دیگر از جاذبه های برتر این کشور زیبا می پردازیم.

۷- محله Moritz موریتس

محله Moritz موریتس

دریاچه هایی آینه مانند، یخچالهای طبیعی، قله های ناهموار ،جنگل های کوهستانی سنت موریتس را تبدیل به یکی از مقصدهای کوه پایه ای امتیاز بالا در جهان کرده است. هتل های مجلل و رستوران های گران قیمت در این شهر زیاد اند و یکی از دلایلش هم رفت آمدهای زیاد به خاطر میزبانی بازیهای المپیک زمستانی است. منطقه Dorf  یک منظره آفتابی مشرف به دریاچه را در سنت موریتز به وجود می اورد که زیباست ،دره کوهستانی با ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است. بخش کنار دریاچه سنت موریتس که در کف دره است یک مکان با مسکن ارزان تر است. ورزش های زمستانی زیادی در این محیط انجام میشوند از جمله :اسکی، اسنوبورد، اسکیت، و لوژسواری و سورتمه ، در تابستان نیز پیاده روی، دوچرخه سواری، و ورزشهای آبی و حتی اسکی در قسمتهای یخچالی نیز فراهم است .

۸- Bern برن پایتخت سوئیس

Bern برن پایتخت سوئیس

برن در یک محل خیره کننده و قرار گرفته بر روی یک حالت شبه جزیره ای از رودخانه Aave است، پایتخت سوئیس برن گویی جذابیت دنیای قدیم و شهر قدیمی قرون وسطایی که جز میراث جهانی یونسکو است را حفظ کرده است. با قدم زدن در طول خیابان بنیاد بازدید کنندگان می توانند بلندترین کلیسای جامع در سوئیس با نمایش پانورامایی از برج آن را ملاحظه کنند  ، از دیگر جاذبه های محل: چشمه ۱۶ قرنی ، برج ساعت قرون وسطی  Zytglogge  در حال حرکت با یک عروسک. محله “لوبن” رز باغ (در Rosengarten) که یک نمایش زیبا از مرکز شهر قدیمی است.

برن دارای موزه های بسیار عالی برای دوستداران هنر  است و دارای گالری های چشمگیر از جمله Zentrum  که بزرگترین مجموعه جهان از آثار این هنرمند معروف است ، و موزه برن هنر (Kunstmuseum)است. زیباترین سفر به سوئیس را با فصل سفر تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید