جاذبه های گردشگری سوئیس (3)

اگر در قسمتهای قبلی جاذبه های گردشگری کشور سوئیس با ما همراه بوده باشید تا الان ۴ جاذبه برتر و گردشگری سوئیس را معرفی کردیم ، اینک به معرفی بقیه جاذبه ها می پردازیم 

5- دریاچه ژنو

دریاچه ژنو

دریاچه ژنو، بزرگترین دریاچه کوه های آلپ اروپا است، در مرز سوئیس با فرانسه، این منطقه جز مناطق محبوب و دور از مرکز سوئیس است . این شهر (در فرانسه ژنو؛ آلمانی Genf) بین قله های پوشیده از برف و در نقطه ای که دریاچه ژنو وجود دارد قرار گرفته است. تفرجگاه ها، پارک ها، باغ ها و مناطق اطراف دریاچه و شهر قدیمی دارای ساختمان های تاریخی فضا را برای قدم زدن در این محیط بسیار مناسب کرده است . جت d’eau ، یک فواره در دریاچه ژنو  با پرتاب آب به ارتفاع 150 متر به هوا  یک نقطه عطف و معروف است. جاذبه های فرهنگی نیز شامل خانه اپرا و تئاتر گراند است.

6 – قلعه Chateau de Chillon در مونترو

قلعه Chateau de Chillon در مونترو

در سواحل دریاچه ژنو، نزدیک به Montreux،  قلعه Chillon  که محلی برای الهام گرفتن هنرمندان و نویسندگان برای قرن ها بوده است قرار دارد. لرد بایرون، ژان ژاک روسو، و ویکتور هوگو جز مشاهیری اند که در مورد این گنج  معماری نوشته اند. سابقه قلعه به قرن 12th می رسد و  مجتمع شامل حدود 25 ساختمان خوشه ای که دور سه حیاط. را فرا گرفته اند است جالبترین مکانهای قلعه عبارتند از :سالن های بزرگ با نمایش با شکوه دریاچه ژنو؛ اتاق زیرزمینی گوتیک؛ محل عبادت آراسته با نقاشی های قرن 14  و دوربین دومینی، یک اتاق خواب که توسط دوک پیچ با نقاشی های دیواری قرون وسطی تزئین شده است.  لحظه های سفر خود را با تورهای سوئیس فصل سفر زیباتر کنید.

پاسخی بگذارید