جاذبه های گردشگری سوئیس (1)

اینبار می خواهیم یک کشور اروپایی دیگر را بهترین جاذبه های گردشگری اش را معرفی کنیم با ما همراه باشید با معرفی 12 جاذبه برتر سوئیس

1- Matterhorn ماترهورن

Matterhorn ماترهورن

ماترهورن ، قله نمادینی است در سوئیس و یکی از مرتفع ترین قله ها در کوه های آلپ است در مرز با ایتالیا، این قله افسانه ای دارای ارتفاع 4478 متر است. اولین صعود به این قله در سال 1865 غم انگیز به پایان رسید که چهار کوه نورد در هنگام فرود سقوط کردند و جان خود را از دست دادند. امروزه، هزاران نفر از کوهنوردان با تجربه به اینجا می آیند هر تابستان و به این قله صعود می کنند . در پای این قله روستای جذابی وجود دارد که در آن رفت و آمد های مکرر بین المللی در سطح بالا انجام میشود ، از جاذبه های این منطقه سوار شدن در کالسکه، حضور در کلبه های ییلاقی عجیب و جالب، و رستوران ها در سطح جهانی و هتل ها است . برای حفظ کیفیت هوا و محیط صلح آمیز، استفاده از وسایل نقلیه موتوری در روستا ممنوع است. در زمستان، اسکی بازان می توانند بیش از 300 کیلومتر از دامنه های کوه را برای تفریح خود انتخاب کنند .در تابستان، شنا و تنیس و پیاده روی، دوچرخه سواری، و صعودبه کوه های اطراف نیز محبوب می باشد .

2– Jungfraujoch : یک منطقه امتیاز بالا در اروپا

Jungfraujoch یک منطقه امتیاز بالا در اروپا

یکی از تجربه های محبوب در Oberland سفر به Jungfraujoch، با یک رصد علمی در 3454 متر  ارتفاع است ، طولانی ترین یخچال های طبیعی در اروپا ، از جمله  Aletsch  که یخچال بزرگی است و در یونگفراویوخ آغاز می شود، و جز میراث جهانی یونسکو است در این منطقه واقع شده اند .راه های مختلفی جهت صعود است از جمله تله کابین و همچنین منطقه زیبای گریندل که یک روستایی با یخچال های طبیعی در منطقه Jungfrau است  و یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین استراحتگاه ها در سوئیس است نیز جز جاذبه های این منطقه است .برای تجربه یک سفر زیبا و خاطره انگیز با تور سوئیس فصل سفر همسفر شوید.

پاسخی بگذارید