راهنمای سفر به کشور پرجمعیت هند

هند سرزمینی از جهان سنتی و مدرن است ،قدیمی ها کشور هند را کشور هفتاد و سه ملت می نامیدند دلیل این نام گذاری هم مذاهب و اعتقادات گوناگون و زیاد مردم هند بود، هر دین و مذهبی در هند پیروانی داره از اسلام تا بودایی و … ،هند  مجموعه ای از مکانهای مقدس و معنوی مذاهب مختلف است. از مذاهب هند که بگذریم هند دارای پارک های ملی و پناهگاه widlife حیات وحش جالب و جذابی است. از کوه هیمالیا تا رودخانه گنگ ، مسافران به هند به خوبی متوجه خواهند شد که هند یک مرکز معنوی، فرهنگی و تاریخی است .

هند هفتمین کشور جهان از لحاظ مساحت و دومین کشور پرجمعیت جهان است هند دارای میراث غنی که نتیجه فرهنگ ها و ادیان مختلف است که قرن ها در آن وجود داشته است. مکان با شکوه تاج محل در آگرا ، معبد  Harmandir ( معبد طلایی) در آمریتسار و مسجد مکی در حیدرآباد مهمترین جاذبه های گردشگری هند اند .

دهلی پایتخت هند دارای ویژگی های دو جهان بسیار متفاوت است: دهلی نو و دهلی قدیمی ،دهلی قدیمی توسط انگلیسی ها در سال 1931 افتتاح شد برای پایتخت امپراتوری بریتانیا، دهلی نو پایتخت مدرن کشور و مقر دولت است، در حالی که دهلی قدیمی توسط بسیاری افراد به عنوان قلب نمادین منطقه شهری در نظر گرفته شده است. یکی از مناطق پرجمعیت  در جهان دهلی است، این شهر ترکیبی متضاد از سنت و مدرنیته است،دهلی   به عنوان یک مرکز مذهبی مهم و شلوغ ترین دروازه  بین المللی هند است. تاریخ آن به اندازه قدمت رودخانه باستانی چمنا،که یکی از مهمترین رودخانه های مقدس در آیین هندو  است این رودخانه یک خط تقسیم طبیعی بین دهلی نو در غرب و دهلی قدیمی در شرق است. نکات برجسته برای بازدید کاز این شهر شلوغ عبارتند از : صنایع دستی، بسیاری از بناهای با شکوه ،  هنرهای نمایشی سالنی و غذاهای عالی از جمله خوراک هندی است. دهلی بهشت ​​خریداران است با بازارهای متعدد از جمله بازار  Chandni چوک، که منطقه تجاری معروف در این کشور است.

با ما همراه باشید با تصاویر زیبایی از جاذبه های گردشگری کشور هند.

Amritsar
Amritsar
Varanasi
Varanasi
Ladakh
Ladakh
Mysore
Mysore

با آرزوی بهترین و خوش ترین لحظه ها برای شما همراهان گرامی.