راهنمای سفر به کشور سوئیس

سوئیس سرزمین زیبایی های طبیعی است، با قله کوه های زیاد، مراتع مناسب کوه نوردی و دریاچه های قابل توجه. اکثر مسافران به اینجا می آیند برای تجربه مناظر خوش و گنجینه های فرهنگی موجود در شهر و مراکز توریستی شگفت انگیز آن. مکان هایی مانند زوریخ، ژنو، بازل و لوزان با ارائه موزه های در سطح کلاس جهانی ، صحنه های پر جنب و جوش هنری، معماری دوست داشتنی قدیمی، ناهار خوری های خوب، و  تجملاتی که مخصوص شهرستانهای بزرگ است.

جاذبه اصلی برای بسیاری از بازدید کنندگان در سوئیس کوه های آلپ  است. خوشبختانه راه های بسیاری برای صعود به کوه ها در نظر گرفته شده است. تعداد زیادی از تورهای گردشگری در این مناطق با رانندگی در جاده های این کوه ها و در امتداد دریاچه ها همراه است، البته برای سفری پرماجراتر انواع مسیرهای پیاده روی نیز وجود دارد. در زمستان اسکی یک سرگرمی مورد علاقه برای مردم محلی و توریستها است.

بسیاری از مسافران سفر خود را از زوریخ شروع می کنند، بزرگترین شهر سوئیس و یک مرکز مهم حمل و نقل کشور. برای دیدن جاذبه های شهر به یک پیاده روی از طریق محله قدیمی شهر نیاز است که در آن تعدادی از ساختمان های جالب قدیمی از جمله سبک باروک Zunfthaus زور Meisen و   موزه ملی سوئیس، Bürkliplatz، تالار شهر و کلیسای بانوی ما  وجود دارند .

شهر زیبای ژنو در سواحل دریاچه ژنو و احاطه شده توسط کوه قرار گرفته است. محله قدیمی شهر در سمت چپ ساحل و در تحت الشعاع کلیسای جامع و نزدیک موزه قدیمی ژنو،  بنای یادبود اصلاحات واقع شده است. بازل و لوزان  دو مقصد محبوب و دوست داشتنی قدیمی دیگر در ژنو هستند که هنوز  ساختار قدیمی خود را حفظ کرده اند .

شهر لوسرن مرکز یک شهر قرون وسطی ای است که به خوبی حفظ شده اما جاذبه اصلی این شهر  گشت و گذار در زمینهای کوه های اطراف از جمله کوه پیلاتوس است بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از تله کابین به کوه صعود کنند و از مناظر زیبای ان بهره ببرند .

سوئیس یک مقصد زمستانی محبوب برای اسکی است با مراکز  اسکی متعدد از جمله گریندل، Gstaad ، Murren  و مرکز شناخته شده سنت موریتز . منطقه واکر نزدیک زرمات که معروف به ماترهورن است نیز مورد علاقه کوه نوردان در این فصل است .

شما را به دیدن چند تصویر از زیباییهای کشور سوئیس دعوت میکنیم.

آپنزل
آپنزل
Interlaken
Interlaken
زوریخ
زوریخ
Bern
Bern
ژنو
ژنو