راهنمای سفر به کشور نروژ :

نروژ جواهری است در شمال اروپا، که ترکیبی از فرهنگ و شگفتی های طبیعی را ارائه می دهد . از شهر اسلو که پایتخت است تا قله های کوه های پوشیده از برف، یک تنوع گزینه برای مسافران این کشور وجود دارد. با توجه با عرض جغرافیایی نروژ در تابستانها روزها بسیار طولانی و در زمستانها برعکس و شب ها بسیار طولانی اند .شبهای زمستانی در نروژ بسیار پرستاره است . در ورودی ساحل fjords و یخچال های طبیعی منطقه یک چشم انداز چشمگیر ایجاد میشود که تجربه ای نو در این سفر برای شما خواهد بود .

 Oslofjord، اسلو شهری بندر و احاطه شده توسط جزایر و جنگلها است. جز شهرهای محبوب برای ورزش و سرگرمی در فضای باز است. در زمستان اسلو و محیط اطرافش  ارائه فرصت های بزرگ برای شرکت در ورزش های زمستانی به ویژه اسکی و همچنین اسکیت و ماهیگیری در یخ است. این شهر مرکز تعدادی از نهادهای مهم فرهنگی، از جمله تنها مرکز اپرای کشور، موزه مونک با نقاشی های این هنرمندان معروف نروژی  ، قلعه Akershus ، موزه عامیانه نروژی، موزه کشتی وایکینگ، و همچنین بسیاری موزه های  جالب دیگر است .

یکی دیگر از شهرستان مهم نروژ برگن است ، picturesquely در منطقه  Byfjord  که واقع شده در تپه ای بسیار چشمگیر است. ساختمان های رنگارنگ در خط بندر، که در آن بازدید کنندگان می توانند به تماشای این جاذبه ها بپردازند : آکواریوم، موزه بازرگانان، و منطقه قدیمی اسکله شهر که شناخته شده به عنوان Bryggen است و امروزه یک مکان جز میراث جهانی یونسکو است. برای تماشای یک نمای زیبا در اطراف شهر کوه Floybanen تا قله Floyen را نیز نباید فراموش کرد .

برای مسافرانی که در طول تابستان به نروژ می ایند اینجا  24 ساعت  کاری در روز را مشاهده خواهند کرد از اواسط ماه مه تا اواسط ماه جولای دو گزینه خوب  Trondheim و Tromso برای این پدیده طبیعی وجود دارد. تروندهایم در عرض جغرافیایی شمال 63 ° 25 ‘ و در ورودی شبه جزیره Trondheimfjord واقع شده است. تپه های اطراف و ساختمان اسکله این جزیره خیره کننده است.کلیسای جامع این شهر که قدمت قرن 11 دارد نیز یکی از جاذبه های اصلی است.

در عرض جغرافیایی 69 ° 39 ‘شمالی، جزیره ترومسو  که فقط توسط یک پل به سرزمین اصلی مرتبط ساخته شده قرار گرفته است. خانه های چوبی قدیمی از اواخر قرن  18 ، کلیسای جامع و چوبی ترومسو و موزه ترومسو از جاذبه های اصلی این جزیره اند .در حالی که اکثر بازدید کنندگان در طول ماه های تابستان به این جزایر می آیند، در فصل زمستان این جزایر عدم تابش آفتاب را تجربه می کنند. در طول این ماه،و به ویژه اول دسامبر و ژانویه، ستارگان شمالی یک دید منحصر به فرد ایجاد می کنند . جشنواره شفق شمالی سالانه و افلاک نمای شفق شمالی در Tromsø سالانه در ماه ژانویه وجود دارد.

نروژ
نروژ
Trondheim
Trondheim