جاذبه های گردشگری انگلیس (3)

جاذبه های گردشگری انگلیس (3)

با ما همراه باشید با ادامه بررسی جاذبه های برتر کشور انگلستان

5- شهر شگفت انگیز Windsor ویندزور

شهر شگفت انگیز Windsor ویندزور

شهرتاریخی ویندزور، به راحتی قابل دسترس است برای رسیدن به این شهر باید سوار قطار شوید در غرب لندن تا به انجا برسید،در این شهر مقدار زیادی از چیزهای سرگرم کننده برای گردشگران وجود دارد. از آثار جالب اینجا می توان به : ساختمان نیمه الوار قرون وسطی عجیب و جالب  laneways ،سنگ فرش های قدیمی، قلعه جالب ویندسور که معروف ترین قلعه سلطنتی بریتانیا است ، این قلعه بزرگ قدیمی به عنوان اقامتگاه تابستانی خانواده سلطنتی بریتانیا بوده است  (توسط ویلیام فاتح در 1078 ساخت آن آغاز شده است) و بزرگترین قلعه مسکونی جهان است.  کلیسای سنت جورج که معروف به عنوان مرکز شوالیه خانمها  نیز در این قلعه است این قلعه زیبا  تقریبا ده کیلومتر طولدارد  و  یک دیدگاه فوق العاده پانوراما به مخاطبان می دهد . از دیگر جاذبه های منطقه که ارزش بازدید را دارند  می توان به  لگولند ویندزور، معروف ترین محل برگزاری مسابقات اسب سواری بریتانیا نیز اشاره کرد.

6 – Cotswolds کاتسولدز و دریاچه اش: یک منطقه شاعرانه در انگلستان

Cotswolds کاتسولدز و دریاچه اش یک منطقه شاعرانه در انگلستان

کاتسولدز با پوشش تقریبا 1287 کیلومتر مربع از حومه بکر و زیبا  بدون شک یکی از  بهترین جاها برای عکاسی در انگلستان است. این شهر را باید دروز سفر کرد ، سفر از طریق  غرب لندن و نزدیک به جاذبه های توریستی محبوب شهرهای حمام و بریستول صورت می گیرد ، کاتسولدز شامل برخی از بهترین اماکن شهر از جمله : آکسفوردشایر، گلاسترشر، سامرست، ویلتشایر، وارویکشر و Worcestershire است ، مسافران در اینجا طعم و مزه واقعی زندگی انگلیسی روستایی را تجربه خواهند کرد، روستاهای سرسبز و عجیب و جالب و علفزارها از جمله روستای  Cotswold نیز از جاذبه های این شهر اند. از تفریحات این شهر می توان به : اسب سواری و دوچرخه سواری اشاره کرد .

پارک ملی و دریاچه  Cotswolds:در شمال کاتسولدز و به مساحت 1448 کیلومتر مربع از مناظر زیبای انگلستان است. جز 12  دریاچه بزرگ کشور است (دریاچه های ویندرمیر و Ullswater از بزرگترین دریاچه های انگلیس  هستند)نکات برجسته این مکان نیز شامل بازدید از Scafell  و شهر زیبای GRASMERE  است. برای انتخاب تور انگلیس فصل سفر با ما همراه باشید. 

 

پاسخی بگذارید