جاذبه های گردشگری انگلیس (10)

جاذبه های گردشگری انگلیس (10)

تا اینجا 18 جاذبه برتر بریتانیا را معرفی و بررسی کردیم و اینک 2 جاذبه باقی مانده از 20 جاذبه برتر بریتانیا را معرفی می کنیم با ما همراه باشید

19 – Cotswolds کاتسولدز

Cotswolds کاتسولدز

کاتسولدز (Cotswolds) محوطه ی  787 مایلی مربعی شکل و شامل بخش هایی از زیباترین شهرهای انگلستان است از جمله : گلاسترشر، آکسفوردشایر، ویلتشایر، سامرست، Worcestershire  و وارویکشر.اینجا تعیین شده است به عنوان یک منطقه برجسته از زیباییهای طبیعی با توجه به زیستگاه های علفزاری آن و سنگهای آهکی نادر و جنگل قدیمی راش  بخشی از زیباییهای کاتسولدز مربوط است به روستاهای عجیب و جالب آن و شهرهای آن مانند قلعه دره باریک، Chipping نورتون و  Tetbury. از جاذبه های ویژه این منطقه Cotswold است که یک راه پیاده روی 10 مایلی است همراه با  منظره تماشایی دره سورن و واله از ایوشام .

CHARTWELL -20

CHARTWELL

CHARTWELL خانه نخست وزیر معروف بریتانیا وینستون چرچیل است ،چرچیل از سال 1924 تا زمان مرگش در سال 1965در این خانه زندگی می کرده است . این خانه مجلل به عنوان یاد بود او هنوز استفاده میشود و پر از عکس ها و یادگاریهای شغلی اوست که به عنوان نمایشگاه سالانه است. همچنین در اطرافش باغ، دریاچه و مسیرهای پیاده روی وجود دارد که با قدم زدن به جنگل مجاور لوپ خواهید رسید ، البته توجه داشته باشید برای بازدید نیاز به تهیه بلیط است . زیباترین  سفر به انگلیس را با تورهای انگلیس فصل سفر تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید