جاذبه های گردشگری انگلیس (1)

جاذبه های گردشگری انگلیس (1)

اینبار می خواهیم برترین جاذبه های گردشگری بریتانیا ( متشکل از انگلستان ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی )  را بررسی کنیم ، 20 مکان و جاذبه برتر گردشگری را معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید

1- شهر لندن: بریتانیا همه در یک مقصد

شهر لندن بریتانیا همه در یک مقصد

در واقع غیرممکن است برنامه ریزی یک سفر به انگلستان اما بدون بازدید از لندن،به عنوان پایتخت یک کشور وسیع دارای مقدار زیادی جاذبه است که شما را مشغول نگه می دارد. بهترین جاذبه های گردشگری لندن عبارتند از : بازدید از برج لندن و در کنارش پل های دیدنی و جذاب درمسیر رودخانه تیمز، این برج درواقع یک برج سفید 1000 ساله است با صفحه نمایشی از زره و سلاح و کاخ جواهرات تاج و تخت. اگر هم طرفدار خانواده سلطنتی بریتانیا هستید باید بازدید کنید از کاخ باکینگهام که خانه سلطنتی ملکه ویکتوریا است . در اینجا، شما می توانید از دیدن افراد گارد که لباسهای رنگارنگ دارند لذت ببرید، از دیگر جاذبه های لندن می توان به :جاده شهر  وایت ، کلیسای وستمینستر ، کنزینگتون جنوبی، موزه ویکتوریا و آلبرت و موزه تاریخ طبیعی ، فروشگاه معروف هارودز، میدان ترافالگار ،  گالری ملی اشاره کرد.

2 – ادینبورگ

 ادینبورگ

یکی از شهرهای جذاب اسکاتلند است و از مقصدهای است که بیشترین بازدید را در بریتانیا دارد. محبوبت آن  بیشتر به خاطر ساختمان های تاریخی است که به خوبی حفظ شده اند، قلعه ادینبورگ نیز یا شکوه است و در بالاتر از شهر قدیمی در یک تپه سنگی واقع شده است این قلعه سلطنتی قرن 13 شامل  یک ساعت معروف ، جواهرات تاج و تخت اسکاتلندی، یادبود جنگ ملی؛ و سنگ معروف سرنوشت (سنگ Scone ) است. از دیگر مکان های تاریخی مهم شهر قدیمی Royal Mile است با معماری خوب، بوتیک ها، کافه ها، و گالری ها، و همچنین دارای کاخ قدیمی و پرزرق و برق Holyroodhouse. دیگر نکات برجسته در ادینبورگ: خیابان شاهزادگان که محبوب است  برای خرید و ناهار خوری ، باغ گیاه شناسی سلطنتی و گالری ملی اسکاتلند.فصل سفر مجری مستقیم تورهای انگلیس ، با ما همسفر شوید.

 

پاسخی بگذارید