جاذبه های گردشگری اسپانیا (6)

جاذبه های گردشگری اسپانیا (6)

به معرفی ۲ جاذبه برتر دیگر کشور اسپانیا می پردازیم . با ما را در فصل سفر همراه باشید.

11- سواحل Costa del Sol

سواحل Costa del Sol

این منطقه دارای بیشترین میزان تابش آفتاب ترین در اروپا است ، دارای ساحلی با شن و ماسه های سفید و دریایی با اب شور و امواج ملایم ،به همین دلیل جای تعجب نیست که سواحل کوستا دل سول هدف اروپاییهای ساکن مناطق شمالی در تعطیلات روز یکشنبه است. این محبوبیت باعث شد تلاش جدی بر توسعه این منطقه در ابتدا صورت بگیرد اما دولت آندلسی نه تنها پیشرفت پروژه را نداد بلکه باعث توقف و  روند تخریب مناظر طبیعی آن شد.

خود شهر مالاگا نیز از این سواحل بیشتر توریست جذب می کند ، تفرجگاه ساحلی هوشمند پورتو Banus و زمین بازی معروف گلف آن باعث جذب عده ی زیادی شده است.

12- منطقه La Rambla در بارسلونا

منطقه La Rambla در بارسلونا

قدم زدن در طول منطقه Rambla در یک شب تابستانی، برای هر یک از ساکنان شهر بارسلونا احتمالا تجربه شده است . برای قدم زدن در این منطقه زیبا در یک شب تابستانی یا تعطیلات اخر هفته حتما برنامه ریزی کنید . این خیابان پوشیده از  درختان در دو طرف است و  یک خط سبز از مرکز شهر به طرف بندر در شمال غرب ایجاد کرده است ، بازار گل ، کتاب فروشی ، و همچنین رستوران ها و کافه باداشتن محیط در  هوای آزاد. ، نوازندگان خیابانی، مجسمه زندگی، از دیگر جذابیتهای این خیابان و مسیر است .فصل سفر مجری مستقیم تورهای اسپانیا ، با ما همسفر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید