جاذبه های گردشگری آلمان (7)

جاذبه های گردشگری آلمان (7)

ما را همراهی کنید با معرفی 3 جاذبه برتر باقی مانده از 15 جاذبه برتر کشور آلمان

13 – پارک و کاخ سنسونی – پوتسدام

پارک و کاخ سنسونی - پوتسدام

پارک دیدنی سنسوسی بین سالهای 1744 و 1756 ساخته شده است، این مکان عجیب و غریب  بازتاب نفوذ شخصی فردریک کبیر است و شامل پارک و یک باغ دوست داشتنی با گل های زیبا ، بیش از 3000 درخت میوه و گلخانه های متعدد است.لذت بخش خواهد بود قدم زدن در این پارک بزرگ با طول دو و نیم کیلومتر و داشتن فضاهای سرسبز مناسب و باغات پرزرق و برق و ساختمانهایی که ارزش دیدن را دارند به ویژه گالری عکس با آثار  هنری بسیار ( کاخ چینی نفیس،و حمام رومی )، قصر،دارای یک ساختمان یک طبقه عجیب و غریب با گنبد بیضی شکل در مرکز و یک اتاق مدور در هر انتها، و یک سالن بزرگ  از جنس سنگ مرمر بیضی و آپارتمان مجلل است.

14- Insel Mainau : جزیره گل و دریاچه کنستانس

Insel Mainau جزیره گل و دریاچه کنستانس

Insel Mainau مکانی دیدنی و جذاب است با داشتن یک جزیره پر از گلهای زیبا درکنار دریاچه کنستانس و باعث جذب بسیاری از بازدید کنندگان به پارک های زیبا و باغ های انبوه با پوشش گیاهی semitropical و گلهای گرمسیری است. دسترسی به این جزیره است با قایق، و یا از طریق یک پل عابر پیاده است .

15 – دیوار برلین

دیوار برلین

این دیوار ساخته شده در سال 1961، دیواری که مظهر جنگ سرد است و پس از جنگ جهانی دوم نیز وجود داشت،و دارای طولی در حدود  155 کیلومتر بوده است. خوشبختانه امروز از این دیوار فقط بخش گرافیتی آن باقی مانده و شامل قسمت کوتاهی از بازرسی چارلی، و همچنین به عنوان یک بخش در Humboldthafen در مقابل ساختمان رایشستاگ که در آن دیوار نام قربانیان ذکر شده است. همچنین توجه داشته باشید نمایشگاه دیوار برلین نیز عالی است. با فصل سفر بهترین تجربه ها را در سفر به آلمان داشته باشید

پاسخی بگذارید