جاذبه های گردشگری کشور آفریقای جنوبی(۱)

جاذبه های گردشگری کشور آفریقای جنوبی(۱)

با ما همراه باشید با ۱۲ جاذبه توریستی آفریقای جنوبی

۱-پارک ملی استان کروگر ، مبومالانجا و لیمپوپو

پارک ملی استان کروگر ، مبومالانجا و لیمپوپو

پارک ملی کروگر یکی از پارک های معروف گردشگری در جهان است.که از قدیمی ترین ذخایر حیات وحش در آفریقای جنوبی است ، در این پارک  بازدید کننده فرصت مناسبی  برای دیدن “پنج  حیوان بزرگ”: شیر، پلنگ، بوفالو، فیل، و کرگدن پیدا میکند  و در واقع یک تنوع حیرت انگیز از حیات وحش است. همچنین دارای منطقه باستان شناسی و نقاشی های قدیمی روی سنگ میباشد.گردشگران در این مناطق میتوانند به پیاده روی و ماجراجویی در مراتع سرسبز و جنگل و رودخانه ها بپردازند.

۲-شهر کیپ ، کیپ غربی

شهر کیپ ، کیپ غربی

این شهر به عنوان دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی هست. که داری مردمانی با چندین فرهنگ هست.اطراف شهر را کوه و دریا احاطه کرده است.  پیاده روی و کوه نوردی و استفاده از تله کابین در این محل می تواند جذاب باشد  ، باغ گیاه شناسی باشکوه Kirstenbosch  که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد نیز از جاذبه های این شهر است. قدم زدن در طول اسکله، و تماشای ناگهانی نوعی نهنگ و راه رفتن پنگوئن در امتداد سواحل طلایی خلیج نیز می تواند جذاب باشد .

در حالی که جنوب شهرستانکیپ خانه حیات وحش فراوان و شگفتی های متنوع گیاه دارد . یکی از جاذبه های شهر کیپ  ویکتوریا وآب نما  آلفرد  است که یادآور اسکله ماهیگیری در سان فرانسیسکو است .بازدید کنندگان به اینجا می آیند برای خرید، ناهار خوردن و لذت بردن بسیار  از سالن های سرگرمی از جمله آکواریوم دو اقیانوس و فروشگاه های شیک و کافه ها.  دوستداران طبیعت نیز به تماشای غروب خورشید در دریا که به عنوان “sundowners” شناخته میشود میپردازند.

برای اطلاع از تور آفریقای جنوبی فصل سفر اینجا را کلیک کنید.